Теофилівська філія - Правила поведінки здобувача освіти в закладі освіти

Правила поведінки здобувача освіти в закладі освіти

Правила поведінки учнів у школі

 

Загальна частина

1.             Правила поведінки учнів у школі базуються на законах України, постановах Міністерства освіти і науки України та органів місцевого самоврядування.

2.             У випадку порушень Правил до учнів можуть бути вжиті такі стягнення: усне зауваження; запис зауваження в щоденник; виклик учня самого або з батьками на педагогічну нараду; відшкодування завданої учнем шкоди його батьками.

3.             Заборонено приносити до школи предмети або речовини, які можуть зашкодити здоров’ю та безпеці оточуючих або завадити проведенню навчального процесу.

4.             Паління, вживання алкогольних напоїв та нецензурних висловів на території школи категорично заборонено.

5.             До закінчення уроків учень може залишити територію школи тільки з дозволу класного керівника або чергового адміністратора.

6.             Учень має бути ввічливим у спілкуванні з учителями, працівниками школи, батьками інших учнів, а також з учнями.

7.             Учні повинні дбайливо ставитися до шкільного майна і речей, що належать вчителям та іншим учням. За пошкоджене шкільне майно батьки учня зобов’язані відшкодувати збитки.

Правила поведінки під час перерви

1.             Під час перерви забороняється: бігати сходами, коридорами та в класних приміщеннях; сваритися між собою та зі сторонніми людьми, з’ясовувати стосунки за допомогою сили, битися.

2.             У шкільній їдальні учні повинні виконувати вимоги працівників їдальні, вчителів, чергових та дотримуватися черги.

3.             Не можна бешкетувати та виносити їжу і напої за межі їдальні.

Правила поведінки на уроках

1.             Учні зобов’язані приходити до школи за 10-15 хвилин до початку занять.

2.             Учні входять до класу за дзвоником. Запізнюватися на уроки без поважних причин заборонено.

3.             Під час уроку не можна створювати галас, без дозволу підводитися, відвертати увагу інших учнів від уроку.

4.             Під час уроку не можна вживати їжу та напої.

5.             Учень повинен дбайливо ставитися до підручників та зошитів.

 

6.             Забороняється користуватися мобільними телефонами під час проведення уроків.