Теофилівська філія - Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в закладі освіти та відповідальність осіб, причетних до булінгу (цькування);

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в закладі освіти та відповідальність осіб, причетних до булінгу (цькування);

 

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в закладі освіти та відповідальність осіб, причетних до булінгу (цькування)

1.  Після отримання директором школи письмової заяви про випадок  булінгу,  скликається засідання комісії з розгляду випадків булінгу.

2.     Якщо комісія визнала, що це був булінг, а не одноразовий конфлікт, то директор школи повідомляє уповноважені підрозділи органів Національної поліції України та Службу у справах дітей.

3.     Комісія з розгляду випадків булінгу розробляє рекомендації та план подальших дій щодо припинення фактів булінгу у школі. 

4.     Особи, які за результатами розслідування є причетними до булінгу, несуть відповідальність відповідно до статті 13   чинного законодавства  Кодексу України про адміністративні правопорушення.