Теофилівська філія - НОВИНИ

НОВИНИ

 

 

 

  Останній дзвоник 2021 рік

  Свято останнього дзвоника – радісне й сумне водночас. Для першачків – це щастя ще непізнаваного смаку навчання та шкільної дружби, а для випускників – прощання з дитинством Цього дня усі – дорослі і діти – стають трішки іншими. Оберемки квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання- все це свято останнього дзвоника, яке відбулося в нашій школі 3 червня 2021 року.

   

   

   

   

  09.06.2021 | Aдмін | Читати далі

  Рух заради здоров'я

   25 травня в школі відбувався фестиваль  зарядки «Рух заради здоров'я».                                                                                                                 Головною метою фестивалю - є пропаганда активного способу життя, як одного із чинників гармонійного розвитку людини. людини.                                                           Основні цілі та завдання фестивалю: стимулювання молоді до занять ранковою зарядкою; залучення до фізичного розвитку та зміцнення свого здоров'я; сприяння фізичного розвитку та загартування організму, популяризація здорового способу життя.

     

   

   

  07.06.2021 | Aдмін | Читати далі

  1 червня- Міжнародний день захисту дітей

  В перший літній день щорічно у всіх куточках світу проходять заходи присвячені дітям. І в нашому закладі теж   відбулися , флешмоби « щасливе дитинство» , « Солодкий світ дитинства», «Кольорові кульки»Інтелект – гра « Ми всі з дитинства золотого»

  Цей день — це не тільки веселе свято для самих дітей, це нагадування, нам дорослим, про  необхідність захищати їхні права , щоб вони росли щасливими, вчилися, займалися улюбленими справами.

   

   

   

  01.06.2021 | Aдмін | Читати далі

  День вишиванки

   Сьогодні, 20 травня, відзначається Всесвітній день вишиванки – свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.                                                                                                          Вишиванка з давніх давен є основним елементом українського національного одягу. Вишиті візерунками сорочки – відображення цінностей, традицій, культури та історії нашого народу.   

    
  20.05.2021 | Aдмін | Читати далі

  День Європи

  День Європи в Україні відзначається у третю суботу травня. День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

  В школі були проведені заходи:тематичні заняття на тему "Ми – громадяни України, ми – громадяни Європи"; конкурси малюнків, плакатів,  "Європейське обличчя мого краю", "Країни Європи моїми очима", "Європейські куточки у містах України" та "Відкриваємо європейську Україну"

     

    

  19.05.2021 | Aдмін | Читати далі

  День пам'яті та примирення

  Учнівський та педагогічний колектив нашої школи вітає Всіх з Днем пам’яті та примирення, Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
  У ці славні свята ми згадуємо тих, хто загинув під час Другої світової війни, та висловлюємо дорогим ветеранам велику подяку і шану за Перемогу над нацизмом.
  Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!
  Зі святом світлої Перемоги!
    
   
     
     
   
   

    

   
   
  17.05.2021 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 «4» 5 6 7 8 9
  Всього новин: 49